Formularz zamówienia

Zamówienia on-line

odzieży niesortowanej z Norwegii

Prowadzisz sklep z odzieżą używaną? Szukasz wysokiej jakości markowych, tanich ubrań? Jako wyłączny importer niesortowanej odzieży używanej z Norwegii zbieranej wspólnie z fundacją Aktiv Barnehjelp w naszej hurtowni oferujemy luksusową odzież dziecięcą, damską oraz męską w przystępnych cenach. Proponujemy ubrania znanych na całym świecie marek takich jak Selected, Abercrombie, H&M, Only, Zizzi, Vero Moda, Pieces czy Jacqueline de Yong. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową, jak i detaliczną – zachęcamy do zapoznania się z cennikiem.

Najtańsza odzież używana!

Zaskocz Klientów swojego sklepu wyjątkową ofertą markowej, niesortowanej odzieży używanej od najlepszych producentów. Sprawdź proponowane przez na ubrania z Norwegii i skorzystaj z wygodnego formularza zamówień. Dzięki niemu szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu możesz zamówić wysokiej jakośc niesortowaną odzież używaną. Aby skrócić czas realizacji zamówienia do minimum, prosimy o dokładne wypełnienie formularza.

Masz pytania dotyczące proponowanej oferty ekskluzywnej odzieży używanej? Chcesz poznać szczegółowe warunki współpracy z naszą hurtownią odzieży sprowadzanej z Norwegii? Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Dane płatnika, niezbędne do wystawienia fvDane kontaktowe osoby zamawiającej, niezbędne do potwierdzenia zamówienia.

Adres dostawy.


Zamówienie