Oferta niesort

Oferta

odzieży niesortowanej z Norwegii

Oferta hurtowni odzieży niesortowanej importowanej z Norwegii

Przedmiotem działalności naszej hurtowni jest pozyskiwanie odzieży typu niesort wyłącznie z Norwegii. Ściśle współpracujemy z norweską fundacją Activ Barnehjelp – jesteśmy jedynym importerem odzieży zebranej przez tę organizację. Wśród tych niesortowanych używanych ubrań są między innymi damskie, męskie oraz dziecięce produkty znanych marek. Jest to odzież z takimi metkami jak H&M, Vero Moda, Vila, Only, B. Young, Jack Jones, Sally Hansen, Selected, Pieces, Napapijri, Jack Wolfskin, Jacqueline de Yong, Fillipa, Abercrombie, Rains i wiele innych.

Importer odzieży używanej

Prowadzisz własny second hand? Odzież używana dobrej jakości cieszy się dużą popularnością w polskich miastach. Tego typu sklepy nie kojarzą się już z ubóstwem, a zakupy w nich to obecnie polowanie na rzadkie modowe perełki z dawno wyprzedanych kolekcji znanych marek. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich klientów nową, oryginalną ofertą, jak również wysoką jakością, zapraszamy do obejrzenia w hurtowni, a następnie zakupu proponowanej przez nas odzieży niesortowanej z Norwegii. Sprawdź importowane przez nas tanie używane ubrania.

Odzież używana z Norwegiihurt

Fundacja Aktiv Barnehjelp to grupa ludzi, którym trudno pogodzić się z cierpieniem dzieci. Z tego powodu powstało stowarzyszenie Aktywna Pomoc Dzieciom. Zrzesza ono osoby, których wspólnym celem jest zmiana życia dzieci pokrzywdzonych przez los – bezdomnych, prześladowanych, zagubionych, ofiar przemocy w rodzinie, porzuconych, sierot. Stowarzyszenie działa na terenie Norwegii, Polski, Ukrainy, Rosji, a także Filipin. Współpracuje z domami dziecka oraz osiedlowymi świetlicami. Pomaga istniejącym już placówkom, organizuje aktywnie czas dzieciom. Fundacja została założona w celu udzielania długoterminowej pomocy rodzinom znajdującym się w kryzysowej sytuacji. Swoją działalność prowadzi już od 14 lat i przeprowadziła wiele projektów pomocy ludziom potrzebującym.