Oferta niesort

Oferta

odzieży niesortowanej z Norwegii

Nasza oferta

Nasza firma zajmuje się zbieraniem odzieży wyłącznie z Norwegii. Współpracujemy z Norweską Fundacją Activ Barnehjelp i jesteśmy wyłącznym oraz jedynym importerem odzieży pozyskiwanej przez tą organizację. Odzież zbierana jest z kontenerów tekstylnych rozstawionych w mieście Trondheim. Charakteryzuje ją duża ilość marek które są rozpoznawalne i cenione za jakość. Są to takie marki jak:

H&M,Vero Moda, Vila, Only,b. Young, Jack Jones, Zizzi, hally Hansen, Selected, Pieces, Napapijri,Jack Wolfskin, Jacqueline de Yong, Fillipa, Abercrombie, Rains.

Jeżeli chcą Państwo zaskoczyć swoich klientów nową ofertą i wyjątkową jakością zapraszamy do obejrzenia i zakupu proponowanej przez nas odzieży z Norwegii.

Fundacja Aktiv Barnehjelp

Jest grupą ludzi niemogących pogodzić się z cierpieniem dzieci. Dlatego założyła stowarzyszenie Aktywna Pomoc Dzieciom. Stowarzyszenie skupia ludzi, których wspólnym celem jest zmiana losu dzieci ( bezdomnych, prześladowanych, zagubionych,  ofiar przemocy w rodzinie, porzuconych, sierot ).

Pracują na terenie Norwegi, Polski, Ukrainy, Rosji i Filipin. Współpracują z domami dziecka oraz świetlicami osiedlowymi. Pomagają już istniejącym placówkom, organizują aktywnie czas dzieciom.

Została założona w celu udzielania długoterminowej pomocy dzieciom i rodzinom znajdującym się w kryzysowej sytuacji.

Swoją działalność prowadzi już od 14 lat i przeprowadziła wiele projektów pomocy ludziom potrzebującym.